Collection: Fruity
Fruity Notes that everyone loves.

-
Apple Orchard 16 Oz. Candle
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Banana Taffy 8 oz. Candle
Regular price $11.00 CADRegular priceUnit price / per -
Banana Taffy 8 oz. Squeezable Wax Melt
Regular price $12.00 CADRegular priceUnit price / per -
Creamsicle 2.5oz. Wax Melt
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per -
Cucumber and Melons 2.5oz. Wax Melt
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per -
Fruit Loops 16oz.Candle
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Fruit Loops 2.5 oz. Wax Melts
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per -
Fruit Loops Squeezable Wax Melt 8oz
Regular price $12.00 CADRegular priceUnit price / per -
Lava You 2.5oz. Wax Melt
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per -
Lava You 8oz. Candle
Regular price $11.00 CADRegular priceUnit price / per -
Monkey Farts 16oz. Candle
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Monkey Farts 2.5oz. Wax Melt
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per -
Monkey Farts 8 oz. Candle
Regular price $11.00 CADRegular priceUnit price / per -
Peach 16oz.Candle
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Peach 2.5oz. Wax Melt
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per -
Peaches N Cream 16oz. Candle
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Peaches N Cream 2.5oz. Wax Melt
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per -
Peaches N Cream 8oz. Candle
Regular price $11.00 CADRegular priceUnit price / per -
Pear Berry 2.5oz. Wax Melt
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per -
Pear Berry 8oz. Candle
Regular price $11.00 CADRegular priceUnit price / per -
Strawberries and Cream 2.5oz. Wax Melt
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per -
Strawberries and Cream 8oz. Candle
Regular price $11.00 CADRegular priceUnit price / per -
Wild Berries 16oz. Candle
Regular price $22.00 CADRegular priceUnit price / per -
Wild Berries 2.5oz. Wax Melt
Regular price $6.00 CADRegular priceUnit price / per